Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
12 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Bądzisław, Hilaria, Klara, Lech,
Leonida, Piotr

Do końca roku zostało 142 dni.

Archiwum

Home Wizyta Duszpasterska - Kolęda

Wizyta Duszpasterska - Kolęda

Zestaw kolędowy

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ- Kolęda 2019/2020 r. W PARAFII

p.w. NSPJ W MYSŁAKOWICACH ul. 1 Maja 15; tel.(661) 638 - 886

27.12.2019 (piątek) od 15.30 – ul. Jeleniogórska: nr.2,4,6,8,10,12,14,16 (do OHP-u)

- Czereśniowy Sad (Osiedle „Brzoza" 1a,1b,7a,7b,14)

28.12.2019 (sobota) od 10.00 - ul. Jeleniogórska: (od OHP: nr 7, 22, 24) blok nr 9 ( nr 1-15; 16-39); nr.11(p. Florek) oraz blok 26, 28

29.12.2019 (NIEDZIELA) od 14.00 - Ul. Jeleniogórska: od nr 13 – do końca w kierunku stacji: (nr.13,15,17,19,21,23,25,27)

30.12.2019 (poniedziałek) od 15.30 - ul. Cmentarna, ul. Jeleniogórska: (nr.29(wejście od ul. Cmentarnej), 31,33,35,37,39,41,43,43A)

31.12.2019 (wtorek)) – kolędy nie ma

01.01.2020(środa) – kolędy nie ma

02.01.2020(czwartek) od 15.30 – ul. Godebskiego

03.01.2020 (piątek) od 15.30 – ul. Psie Pole, ul. Dolna

04.01. 2020 (sobota) od 10.00 – u. Polna oraz ul. Polna bloki 2 i 2c

05.01.2020 (NIEDZIELA) od 14.00 – ul. Żołnierza, ul. Słoneczna

06.01.2020 ( poniedziałek – Trzech Króli) od 14.00 – ul. Nadbrzeżna

07.01.2020 (wtorek) od 15.30 – ul. Starowiejska, ul. Kasztanowa

08.01.2020 (środa) od 15.30 - ul. Stawowa, ul. Śląska, Sportowa

09.01.2020 (czwartek) od 15.30 – ul. Daszyńskiego (od stacji - do radaru: nr.1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,15,17,19,21,23,24,25,27)

10.01.2020 (piątek) od 15.30 – ul. Daszyńskiego (od Przystani do radaru)

11.01.2020 (sobota) od 10.00 - ul. Zielona, Karminowa, Błękitna, Żółta

12.01.2020 (NIEDZIELA) od 14.00 – ul. Sułkowskiego

13.01.2020 (poniedziałek) od 15.30 – ul. Łąkowa (nr.,5,7,16a,16b,18,20,22,24); ul. Nowa

14.01.2020 (wtorek) od 15.30 - ul. Łąkowa: (nr.1,2,3,4; 6(blok); 10,12 (p. Dub),14,14d ,8D,8E,8F(nowe domy za 6)

15.01.2020 (środa) od 15.30 – ul. Kamienna (nr.1,2,3,4,5,7,9,10,12) – (nr.6,8,11)

16.01.2020 (czwartek) od 15.30 – ul. Szkolna (od strony Urzędu Gminy ) - od skrzyżowania z ul. Daszyńskiego – do sklepu Biedronka): bloki nr 1,3,5( Urząd Gminy),7

17.01.2020 (piątek) od 15.30 – ul. Szkolna: nr 2,4,4A,6,

– ul. Szkolna:(nr.13, bloki: 9,11)

18.01.2020 (sobota) od 10.00 - ul. Daszyńskiego blok 16, 16c i d

19.01.2020 (NIEDZIELA) od 14.00 – ul. Górska, ul. Czerwony Dworek

20.01.2020 (poniedziałek) od 15.30 – ul. Szkolna: (po drugiej stronie Urzędu Gminy): od sklepu Biedronka - p. Bruzda): do skrzyżowania z ul. Daszyńskiego.- nr. 8,10,12, 14,16,18,20,22,24,26

21.01.2020(wtorek) od 15.30 – ul. Włościańska, ul. Fabryczna

22.01.2020 (środa) od 15.30 - ul. Turkusowa (4 domy), ul. Szmaragdowa, ul. Wojska Polskiego (4A, 4B, 4C, 4D, 4F, 4G)

23.01. 2020 (czwartek) od 15.30 – ul. Wojska Polskiego: (od ul. Szkolnej do Stacji Benzynowej): (nr.10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,21A,24)

24.01.2020 (piątek) 15.30 - ul. Wojska Polskiego (od ul. Jeleniogórskiej – w kierunku ul. Łomnickiej): nr.1, 3, 5,7, 2,4 - ul. Wojska Polskiego (od skrzyżowania z ul. Łomnicką – do skrzyżowania z ul. Szkolną) nr.8, 6 (P.Tyrowicz), 9,8L,8P,10A,10E,10B,10C

25.01.2020 (sobota) od 10.00 - ul. 1 Maja: (od OHP - w kierunku kościoła: ( nr.1,3,5,7,9,11, 13)

oraz ul.1-go Maja: (nr.2,4,4a,6, 8, 12,14)

26.01.2020(NIEDZIELA) od 14.00 - ul. Wojska Polskiego (po obu stronach obwodnicy w kierunku Karpacza) (nr.23,26,27,28,29,30,32,34; nr.25-krzyżówka), ul. Maków Polnych

27.01.2020 (poniedziałek) od 15.30 - ul. Łokietka:nr.22(P. Dudek), 24,26,28,29(Stone),30,30b,30C,30D,30H,31, 31E,31H, 31E - ul. Łokietka (nr. 1, 3, 5, 7, 9); ul. Łomnicka (nr.5 P. Poręba), 3(P. Nizwald)

28.01.2020 (wtorek) od 15.30 - Łokietka: (od ul. Wojska Polskiego: nr 11, 13, 15, 17; 32,32g – do nr36

29.01.2020 (środa) od 15.30 - ul.1 Maja: (od ul. Wojska Polskiego– do Plebanii (nr.16,17,18,19,20,21,22,23,25,26)

30.01.2020 (czwartek) od 15.30 –ul. Łomnicka : 12 (początek p. Szymczak)

31.01.2020 (piątek) od 15.30 – Łokietka:(od ul. Starowiejskiej):nr.2,4,6,8,10,10c,12,14,16,18, do nr 20a ( Pensjonat „ Pod dobrą Aurą")

01.02.2020 (sobota) od 10.00 - ul. Włókniarzy-blok 2 (nr 1-30; 31-57);

02.02.2020 (NIEDZIELA) od 14.00 - ul. Włókniarzy - blok 4 (nr 1-30; 31-59)

03.02.2020 (poniedziałek) od 15.30 - ul. Włókniarzy - blok 6 (nr 1-25; 26-53)

04.02.2020 (wtorek) od 15.30 – ul. Włókniarzy - blok 8 ( nr 1-24; 26-50)

Godziny wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek – Piątek: od godz. 15.30

Sobota od godz. 10.00, Niedziela: od godz. 14.00

Duszpasterze:

Ks. Prałat Mieczysław Bętkowski, proboszcz; tel. (601) 509 - 722

Ks. Dawid Stasiak, wikariusz; tel. (781) 591 – 392