18 Lipca 2019
Karolina, Robert, Roberta, Szymon,
Unisław, Wespazjan

Home Ogłoszenia parafialne

XV Niedziela zwykła – 14.07.2019r.

1.W tym tygodniu Kościół wspomina:

- Niedziela (14.07.) - XV Niedziela zwykła.

- Poniedziałek (15.07.) - Św. Bonawentury,biskupa i doktora Kościoła,

wspomnienie

- Wtorek (16.07.) - NMP z góry Karmel,wspomnienie

- Niedziela (21.07.) - XVI Niedziela zwykła.

2.W dniach: 21.07. - 28.07.2019r. przeżywać będziemy XX Tydzień św. Krzysztofa, Patrona kierowców pod hasłem: „ Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa".

W przyszłą niedzielę(21.07.) - po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i zbiórka do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy. Bóg Zapłać

- XXVII Pielgrzymka Piesza z Legnicy na Jasna Górę odbędzie w dniach:29.07. – 7.08.2019r.( wyjście Grupy 2 z Jeleniej Góry: 26.07.) Szczegóły na tablicy ogłoszeń prze wejściu do kościoła. Zapisy u Ks. Mateusza Olszewskiego z Jeleniej Góry, te. (697) 692 256 – mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

- Życzymy szczęśliwych Wakacji przeżywanych z Bogiem!. Pamiętajmy o modlitwie, Spowiedzi św., Mszy św.

-Módlmy się za Zmarłych: + Apolonia Nowak

Zapowiedzi przedślubne

Nr.5. Andrzej Paweł Konopka, zam. Mysłakowice

Emilia Anna Chorągwicka, zam. Mysłakowice

Nr.6. Albert Młodzikowski, zam. Poznań

Monika Michalska, zam. Mysłakowice

Nr.7. Piotr Borowiec, zam. Mysłakowice

Mariola Jadwiga Borowiec zd. Durska, zam. Mysłakowice

Nr.8. Mateusz Paweł Kosno, zam. Trzcińsko

Daniela Karolina Bojanowska, zam. Mysłakowice

Nr.9. Magdalena Katarzyna Pluta, zam. Mysłakowice

Łukasz Rolewicz, zam. Ełk

Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach zobowiązany jest poinformować tutejszy Urząd duszpasterski

- Zachęcamy i zapraszamy chętne Panie do członkostwa w Różach różańcowych naszej Parafii. Zapisy u Duszpasterzy.

- Katolickie Liceum Akademickie w Jeleniej Górze (ul. Kopernika 1) zaprasza kandydatów. Szczegóły na plakacie.

- Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń (przy wejściu do kościoła),oraz na stronie internetowej naszej Parafii (www.myslakowice.diecezja.legnica.pl) Umieszczone są również ogłoszenia duszpasterskie, oraz inne informacje z życia naszej Parafii.

- Msze św. odprawiane są w dni powszednie: 18.00 (17.00 – czas zimowy); w Niedziele: 7.30; 9.15 (kaplica – ul. Kamienna 10); 10.30; 12.00; 18.00 (17.00 – czas zimowy). Jeśli są dodatkowe Msze św. to odprawiane są w dni powszednie pół godziny przed wieczorną Mszą św.(lub Nabożeństwem). W czasie kolędy (Wizyty duszpasterskiej). Msza św. odprawiana jest tylko rano o 8.00 (od poniedziałku – do piątku); o 17.00 ( w soboty i Niedziele)

- Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (uzyskując podpisy).uczestniczy we Mszy św. niedzielnej(o godz.12.00) i innych nabożeństwach (np. Nabożeństwo różańcowe, Roraty, Droga Krzyżowa, Gorzkie żale).

- Dzieci klasy III przygotowujące się do I Komunii św. (razem z Rodzicami) uczestniczą we Mszy św. niedzielnej (o godz.10.30) i Nabożeństwach (Różaniec, Roraty, Droga Krzyżowa). W każdą środę w naszej Parafii (na początku wieczornej Mszy św.) odprawiana jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Do specjalnej skrzynki (przy obrazie M. B. Nieustającej Pomocy) prosimy składać prośby i podziękowania.

- Każdego 22 dnia miesiąca po wieczornej Mszy św. (w kościele) odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia. - Zachęcamy do czytania prasy katolickiej m.in. Niedzieli, Gościa Niedzielnego, oraz Pisma św. i książek o tematyce religijnej; słuchania i oglądania audycji religijnych.

- W Mysłakowicach istnieje Firma pogrzebowa STONE, która prowadzi usługi pogrzebowe. (ul. Łokietka 29; tel. 600 969 268; 668 170 995). Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

- Prosimy, aby (ze względów bezpieczeństwa) na terenie kościelnym nie jeździć na wrotkach, deskorolkach, hulajnogach, rowerach i innymi pojazdami z wyjątkiem uczestników nabożeństw, załatwiania spraw kancelaryjnych i osobami uprawnionymi!

-Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.