Dzisiaj jest: Wtorek
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Home Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018r.

1.W tym tygodniu Kościół wspomina:

- Niedziela (22.04.) - IV Niedziela Wielkanocna,

Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.

- Poniedziałek (23.04.) – Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego

Patrona Polski, uroczystość

- Środa (25.04.) – Św. Marka Ewangelisty, święto

- Niedziela (29.04.) – V Niedziela Wielkanocna

2. Bóg Zapłać za składane ofiary na Nowy System Napędowy trzech dzwonów na wieży naszego kościoła.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Stanisławowi Tyrale i Panu Ryszardowi Rzońcy, oraz ich Firmom za przekazanie piasku, cementu,ziemi oraz wykonane prace w naszej Parafii. Bóg Zapłać!

4. W piątek (27.04.) o godz. 16.00 w salce na Plebanii – odbiór strojów

I-Komunijnych

5. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Nr.5.: Kostrzębski Wiesław, zam. Mysłakowice

Barańska Anna, zam. Staniszów

Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach zobowiązany jest poinformować tutejszy Urząd duszpasterski

- Módlmy się za Zmarłych: + Jan Marek

- Intencje mszalne na najbliższy tydzień wywieszone są na tablicy ogłoszeń (przy wejściu do kościoła),oraz na stronie internetowej naszej Parafii (www.myslakowice.diecezja.legnica.pl) Umieszczone są również ogłoszenia duszpasterskie, oraz inne informacje z życia naszej Parafii.

- Msze św. odprawiane są w dni powszednie: 18.00 (17.00 – czas zimowy);

w Niedziele: 7.30; 9.15 (kaplica – ul. Kamienna 10); 10.30; 12.00; 18.00 (17.00 – czas zimowy). Jeśli są dodatkowe Msze św. to odprawiane są w dni powszednie pół godziny przed wieczorną Mszą św.(lub Nabożeństwem). W czasie kolędy (Wizyty duszpasterskiej) Msza św. odprawiana jest tylko rano o 9.00 (od poniedziałku – do piątku); o 17.00 ( w soboty i Niedziele)

- Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (uzyskując podpisy).uczestniczy we Mszy św. niedzielnej(o godz.12.00) i innych nabożeństwach (np. Nabożeństwo różańcowe, Droga Krzyżowa, Gorzkie żale).

- Dzieci i Młodzież prosimy, aby na Mszę św. i Nabożeństwa nie wchodzić na balkony (chór) w naszym kościele.

W każdą środę w naszej Parafii (na początku wieczornej Mszy św.) odprawiana jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Do specjalnej skrzynki (przy obrazie M. B. Nieustającej Pomocy) prosimy składać prośby i podziękowania.

- Każdego 22 dnia miesiąca po wieczornej Mszy św. (w kościele) odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia.

- Od 13.05 – do 13.10 (każdego 13 dnia miesiąca) o godz. 17.30 w naszej parafii odprawiane jest Nabożeństwo fatimskie, a następnie Msza św.

- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej m.in. Niedzieli, Gościa Niedzielnego, oraz Pisma św. i książek o tematyce religijnej; słuchania i oglądania audycji religijnych

- Dziękujemy za ofiary składane na kościół od każdej rodziny do kopert, które są przy wyjściu z kościoła. Bóg Zapłać!

- Policja Jeleniogórska ( po raz kolejny raz) apeluje do wszystkich Seniorów, aby nie ulegali przestępcom, którzy wykorzystują w swoich działaniach metody oszustw m.in. na wnuczka, policjanta, syna, córkę itp., a także do wszystkich osób o czujność i zabezpieczanie mieszkań, do kierowców o właściwe korzystanie z pojazdów.

-Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.