Bal karnawałowy 2013 dla dzieci

26.01 Bal karnawałowy na plebanii Parafii w Mysłakowicachbr o godz. 10:00 rozpoczął się baaaaaaaardzo uroczyście pierwszy karnawałowy bal dla dzieci z naszej parafii. Otwarcia dokonał ks. Proboszcz Mieczysław Bętkowski. Wzystkie dzieci, które tak licznie przybyły na to spotkanie wraz ze swoimi rodzicami mogły w miłej atmosferze spędzić czas, wziąć udział w wielu ciekawych zabawach oraz zaprezentować się w kostiumie karnawałowym. Na tę okazję specjalnie zostali zaproszeni bohaterowie dziecięcej i bardzo lubianej bajki MYSZKA MIKI.

Mimo, że czas wspólnej zabawy minął bardzo szybko, jednak wspomnienia pozostaną na długo w pamięci zarówno dzieci jak i rodziców. Ktoś kiedyś powiedział, że na świecie są dwa rodzaje szczęścia, jedno małe – być szczęśliwym, drugie wielkie – uszczęśliwiać innych. Wspólnie nam się udało osiągnąć drugie – uszczęśliwić dzieci, których radość nie da się wyrazić ani niczym zastąpić.

Galeria zdjęć z Balu karnawałowego