Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
14 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Agata, Aga, Damian, Elżbieta, Emil,
Emiliusz, Jozafat, Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty, Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora, Wszerad

Do końca roku zostało 48 dni.
Home

Dekoracje bożonarodzeniowe

dekoracje bożonarodzeniowe 12

 Dobiegły końca parafialne zajęcia dekoracyjne, podczas których dzieci z pomocą rodziców oraz młodzieży naszej parafii robiły różne ozdoby bożonarodzeniowe. Przez blisko miesiąc dzieci spotykały się w sali naszego domu parafialnego by zmierzyć się ze swoją weną twórczą i się nią podzielić. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i młodzieży za udział w spotkaniach. Wyrazy wdzięczności kierujemy do naszej parafianki  Pani Lidii Knap za przygo towanie zajęć podczas których mogliśmy malować gipsowe figury: anioły, gwiazdy, świeczniki, itd. W najbliższą niedzielę 15.12 oraz w następną 22.12 po każdej Mszy św. przy wyjściu z Kościoła będzie możliwość oglądania wykonanych przez nas prac. Niech te drobne świąteczne prezenty przez nas przygotowane będą drobnym upominkiem dla każdej z rodzin naszej Parafii. 

 Galeria zdjęć