Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
23 Września 2018
wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny,
prezbitera
Imieniny obchodzą
Boguchwała, Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla

Do końca roku zostało 100 dni.
Home

Dekoracje bożonarodzeniowe

dekoracje bożonarodzeniowe 12

 Dobiegły końca parafialne zajęcia dekoracyjne, podczas których dzieci z pomocą rodziców oraz młodzieży naszej parafii robiły różne ozdoby bożonarodzeniowe. Przez blisko miesiąc dzieci spotykały się w sali naszego domu parafialnego by zmierzyć się ze swoją weną twórczą i się nią podzielić. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i młodzieży za udział w spotkaniach. Wyrazy wdzięczności kierujemy do naszej parafianki  Pani Lidii Knap za przygo towanie zajęć podczas których mogliśmy malować gipsowe figury: anioły, gwiazdy, świeczniki, itd. W najbliższą niedzielę 15.12 oraz w następną 22.12 po każdej Mszy św. przy wyjściu z Kościoła będzie możliwość oglądania wykonanych przez nas prac. Niech te drobne świąteczne prezenty przez nas przygotowane będą drobnym upominkiem dla każdej z rodzin naszej Parafii. 

 Galeria zdjęć