Dzisiaj jest: Piątek
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Konkurs fotograficzny

Finał parafialnego konkursu fotograficznego dla dzieci i młodzieży

pt. „Jesień w obiektywie"

Podsumowanie konkursu fotograficznego pt. „Jesień w obiektywie" odbyło się11 listopada br.  w salce naszego domu parafialnego.Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży z naszej parafii. Warunkiem uczestnictwa w konkursie był udział w warsztatach fotograficznych, które poprowadził Pan Jerzy Sowa z Jeleniej Góry. Każdy z uczestników mógł zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie o tematyce jesiennej. Zdjęcie należało wydrukować podpisać  oraz przekazać w formie elektronicznej. Organizatorem konkursu była Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłakowicach. Celem konkursu było zrobienie jesiennych zdjęć, np. pejzażu, zwierząt, pomnika w oprawie liści, które zostaną wykorzystane do parafialnego kalendarza ściennego na przyszły rok. W konkursie udział wzięło 22 uczniów. Wszystkie prace spełniały wymagania formalne.

Uczestnicy  konkursu:

Kategoria MŁODSI                                             Kategoria STARSI

I miejsce: Grzeszkiewicz Karolina                      I miejsce: Boczoń Michał

II miejsce: Simoniuk Patryk                                 II miejsce: Pałyska Patrycja

III miejsce: Boczoń Jakub                                   III miejsce: Chojnacka Patrycja

Dobrowolska Marta                                               Wyróżnienie: Czajkowska Gabriela

Gajek Zuzanna                                                      Kołodziej Michał

Szydłowska Emilia                                               Król Paweł

Lipiak Julia                                                            Sutor Dariusz

Pałyska Paulina

Paździor Katarzyna

Szydłowski Szymon

Żuk Jakub

Szczęsny Kacper

Bigos Mikołaj

Muzyczka Igor

Borek Bartosz

Nagrodami dla zwycięzców był sprzęt komputerowy. Pozostałym dzieciom za udział wręczono podziękowania i słodycze.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, gratulujemy laureatom, rodzicom i dziękujemy za współpracę.

Ks. Arkadiusz Śliwiński

Galeria zdjęć uczestników konkursu.

Do góry ▲