19 Października 2017
Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma,
Ziemowit

Peregrynacja obrazu św.Józefa 31.08.-04.09.2013

Ze świętym Józefem o wiarę potwierdzoną życiem

31 sierpnia 2013 w godzinach wieczornych rozpoczęła się w Naszej Parafii peregrynacja obrazu św.Józefa. Peregrynacja ma nam ukazać świętego Józefa jako wzór człowieka zawierzenia i modlitwy , doskonałego męża ,głowy rodziny i patrona Kościola.

Przez te parę dni cała wspólnota Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłakowicach gromadząc się w kościele na modlitwie i czuwaniu"PRZYJĘŁA ŚWIĘTEGO JÓZEFA DO SWOICH RODZIN ".

W środę 4 września po Mszy śwętej o godzinie 16.30 przekazaliśmy obraz do kolejnej Parafii w Naszym Dekanacie , do Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Łomnicy .

Wyrażamy serdeczne Bóg zapłać za wspóne nowenny , litanie , modlitwy oraz liczne uczestnictwo w tym szczególnym wydarzeniu . Pameietajmy jednocześnie o tym , że świety Józef i jego życie przypomina nam o najważniejszych wartościach Naszego ziemskiego ,codziennego życia.

" O spójrz na nas świety Józefie ,

męstwo i wiarę wypraszaj nam .

Niech Twoja czuła , ojcowska miłość

szczęście i pokój rodzinom da ..."