18 Grudnia 2017
Wilibald, Wszemir

29.06.2013 - Zakończenie roku ERM , powiatanie wakacji

P6297440

29 czerwca 2013 r.o godz. 10.00 na placu parafialnym dzieci i młodzież z Eucharystycznego Ruchu Młodych zakończyły kolejny rok szkolny i powitały wakacje. Był to czas niezwykle intensywny i bogaty w wiele wydarzeń, w których z pełnym zaangażowaniem uczestniczyły dzieci.  Ku Naszej wielkiej radości coraz więcej dzieci  poprzez wspólną zabawę i modlitwę pragnie  poznawać Pana Boga.

Piekna pogoda, słońce , wspólne grilowanie z pieczeniem kiełbasek, wata cukrowa w wykonaniu ks.Arkadiusza Śliwińskiego oraz inne atrakcje towarzyszyły nam całe popołudnie. Z głębi serca dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i przybycie. Modlimy się jednocześńie aby czas wakacjji upłynął bezpiecznie i aby każdy z nas nie zapomniał o modlitwie i przykazaniach Bozych, by ten czas był świadectwem Naszej wiary.

"... Idąc odważnie za Światłem , którym jest Pan Jezus ,

sami też starajcie się być takim światełkiem dla innych.

Patrząc na was , niech widzą również Pana Jezusa ... "

- jak mówi biskup Marek Mendyk

Geleria zdjęć.