24 Maja 2018
Cieszysława, Estera, Jan, Joanna,
Maria, Mokij, Wincenty, Zuzanna, Zula

12.03.2016 Kamienna Góra turniej ministrantów

kamienna gra - turniej 12.03  32                                          kamienna gra - turniej 12.03  2 kamienna gra - turniej 12.03  1

12.03.2016 roku w sobotę kolejny już raz mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w corocznym turnieju piłki nożnej, tym razem w Kamienne Górze. W tym pięknym sportowym wydarzeniu wzięła udział bardzo liczna grupa piłkarzy, którzy współzawodniczyli w dwóch kategoriach turnieju: dla ministrantów i lektorów. Spotkanie rozpoczęło się w kościele parafialnym Mszą świętą.Po wspólnej modlitwie rozpoczęły się rozgrywki.

Na zakończenie turnieju, zwycięzcom rozdano nagrody. Tym razem zdobyliśmy III i IV miejsce w rywalizacji .

Dziękujemy Naszym ministrantom i lektorom za tak godne reprezentowanie Naszej Parafii.