Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
14 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Agata, Aga, Damian, Elżbieta, Emil,
Emiliusz, Jozafat, Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty, Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora, Wszerad

Do końca roku zostało 48 dni.
Home

Mikołaj 06.12.2015

06.12.2015 mikoaj 134Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego Kościoła . Oczekując upragnionego Gościa dzieci  uczestniczyły we Mszy świętej .Po zakończonej Eucharystii dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione, a było ich bardzo dużo,  ale kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców, chodziły do kościoła . Święty Mikołaj o nikim nie zapomniał , wszystkim osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego!

Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym małym parafianom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w ich pamięci , a niektórzy z nich nie mogą się już doczekać kolejnej Jego wizyty .


Tę dzisiejszą wizytę Św. Mikołaja zapewnił dzieciom ks.Dawid, ks.Dziekan, Parafialny Zespół Caritas, GOK Mysłakowice oraz sponsorzy, którym należy się wielkie Bóg zapłać za ogromne SERCE.

Galeria zdjęć