19 Października 2017
Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma,
Ziemowit

Mikołaj 06.12.2015

06.12.2015 mikoaj 134Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego Kościoła . Oczekując upragnionego Gościa dzieci  uczestniczyły we Mszy świętej .Po zakończonej Eucharystii dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione, a było ich bardzo dużo,  ale kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców, chodziły do kościoła . Święty Mikołaj o nikim nie zapomniał , wszystkim osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego!

Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym małym parafianom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w ich pamięci , a niektórzy z nich nie mogą się już doczekać kolejnej Jego wizyty .

Tę dzisiejszą wizytę Św. Mikołaja zapewnił dzieciom ks.Dawid, ks.Dziekan, Parafialny Zespół Caritas, GOK Mysłakowice oraz sponsorzy, którym należy się wielkie Bóg zapłać za ogromne SERCE.