Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
23 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens,
Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława

Do końca roku zostało 344 dni.
Home

Witamy ks.Dawida Stasiaka

ks.Dawid Stasiak  23

Dzisiaj o godz. 12.00 podczas Mszy św. oficjalnie przywitaliśmy w Naszej Parafii nowego wikariusza ks.Dawida Stasiak, który pochodzi z Jawora i z dniem 01 lipca pełni w Mysłakowicach posługę duszpasterską.

Księże Wikariuszu

Niech Najwyższy Kapłan Jezus Chrystus zawsze Tobie błogosławi w Twojej apostolskiej działalności, niech będzie źródłem Twej radości i spełnienia. Życzymy Ci, Drogi księże Dawidzie w imieniu całej wspólnoty parafialnej, aby Dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Niech wraz z mocą przemiany chleba i wina, daje Ci moc przemiany ludzkich serc.Zawierzając Księdza Matce Kapłanów, życzymy wszelkiego dobra oraz Bożego Błogosławieństwa. Niech Matka Boża wyprasza dla Księdza Wikariusza dobre zdrowie i przygarnia do swego serca. Niech nie zabraknie ludzkiej życzliwości i solidarnego wsparcia we wszystkich troskach i poczynaniach dla dobra wspólnoty parafialnej. Zapewniamy Cię, że możesz liczyć na naszą pomoc i należyte wsparcie. Niech dobry przykład ks.Dziekana Mieczysława  Bętkowskiego i rady poprzednika ks. Arkadiusza Śliwińskiego pomagają w podejmowaniu trudnych decyzji, a  ludzka życzliwość , pomocne dłonie i modlitwa  towarzyszą Twojej posłudze w naszej parafii

Witamy Szczęść Boże!

Galeria zdjęć