Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
14 Listopada 2018
Imieniny obchodzą
Agata, Aga, Damian, Elżbieta, Emil,
Emiliusz, Jozafat, Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty, Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora, Wszerad

Do końca roku zostało 48 dni.
Home

Witamy ks.Dawida Stasiaka

ks.Dawid Stasiak  23

Dzisiaj o godz. 12.00 podczas Mszy św. oficjalnie przywitaliśmy w Naszej Parafii nowego wikariusza ks.Dawida Stasiak, który pochodzi z Jawora i z dniem 01 lipca pełni w Mysłakowicach posługę duszpasterską.

Księże Wikariuszu

Niech Najwyższy Kapłan Jezus Chrystus zawsze Tobie błogosławi w Twojej apostolskiej działalności, niech będzie źródłem Twej radości i spełnienia. Życzymy Ci, Drogi księże Dawidzie w imieniu całej wspólnoty parafialnej, aby Dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Niech wraz z mocą przemiany chleba i wina, daje Ci moc przemiany ludzkich serc.Zawierzając Księdza Matce Kapłanów, życzymy wszelkiego dobra oraz Bożego Błogosławieństwa. Niech Matka Boża wyprasza dla Księdza Wikariusza dobre zdrowie i przygarnia do swego serca. Niech nie zabraknie ludzkiej życzliwości i solidarnego wsparcia we wszystkich troskach i poczynaniach dla dobra wspólnoty parafialnej. Zapewniamy Cię, że możesz liczyć na naszą pomoc i należyte wsparcie. Niech dobry przykład ks.Dziekana Mieczysława  Bętkowskiego i rady poprzednika ks. Arkadiusza Śliwińskiego pomagają w podejmowaniu trudnych decyzji, a  ludzka życzliwość , pomocne dłonie i modlitwa  towarzyszą Twojej posłudze w naszej parafii

Witamy Szczęść Boże!

Galeria zdjęć