19 Października 2017
Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma,
Ziemowit

Bal Karnawałowy - 07.02.2015

07.02.2015 karnawal 03Sobota –o  godz.10.00 rozpoczęliśmy  bal karnawałowy w Naszej Parafii .Były księżniczki, rycerze,Kubuś Puchatek, biedronki, myszki Miki, świnka Pepa, policjanci, piłkarze, karatecy, baletnice, chinka, aniołki, kowboje, klauni, lekarz, ksiądz, indianki, kotki i różne inne postacie. Humory dopisywały wszystkim od samego początku zabawy.

Dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Salka parafialna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami zachęcała do zabawy.Stroje były barwne,niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw ale wszystkie dzieci doskonale razem się bawiły i miło spędziły czas.Zabawę wspolnie z ks.Arkadiuszem prowadziła firma EVENT SHOW z Jeleniej Góry, która profesjonalnie zajmuje się animacją czasu wolnego dla dzieci .

Składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ wszystkim dzieciom za przybycie ( a było nas ok.90 osób) za tę niewiarygodną, dziecięcą radość życia, spontaniczność, uśmiech, wiarę i szczęcie dzięki któremu znowu patrzymy na świat waszymi oczami.