Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
17 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Gertruda, Harasym, Jan, Patrycjusz,
Patryk, Regina, Rena, Zbigniew, Zbyszko,
Zbygniew

Do końca roku zostało 290 dni.
Home

Wspólne kolędowanie 17.01.2015

17.01.2015 kolędowanie 08Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w różnych aranżacjach rozbrzmiewały w naszej parafii na tradycyjnym wspólnym kolędowaniu dzieci, scholi, ministrantów, rodziców i przybyłych gości . Dzisiaj odwiedził nas ks.Biskup Marek Mendyk , który przebywał w Mysłakowicach na Spotkaniu Opłatkowym dla Niepełnosprawnych i zaszczycił nas swoją obecnością.

Ks.Biskup z uśmiechem na twarzy przyjął zaproszenie do wspólnego śpiewania kolęd, aby przedłużyć świąteczną radość i dać temu wyraz śpiewem, muzyką i oklaskami.

Jak co roku oprawę muzyczną zapewnili nasi przyjaciele ze szkoły muzycznej w Jeleniej Górze oraz dzieciaki z naszej parafii. Całość wypadła niezwykle nastrojowo. Obok tradycyjnych, znanych i lubianych kolęd, które śpiewaliśmy wraz z muzykami , pojawiły się mniej znane, choć równie piękne polskie pastorałki.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UCZESTNICTWO W TYM RADOSNYM SPOTKANIU

Gwiazdy melodią zaszumią. Struny się dźwiękiem rozprzędą.

Będziemy sami dźwiękami i tą błękitną kolędą.

„Błękitna kolęda" Jan Pietrzycki

Galeria zdjęć