Home

Wspólne kolędowanie 17.01.2015

17.01.2015 kolędowanie 08Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w różnych aranżacjach rozbrzmiewały w naszej parafii na tradycyjnym wspólnym kolędowaniu dzieci, scholi, ministrantów, rodziców i przybyłych gości . Dzisiaj odwiedził nas ks.Biskup Marek Mendyk , który przebywał w Mysłakowicach na Spotkaniu Opłatkowym dla Niepełnosprawnych i zaszczycił nas swoją obecnością.

Ks.Biskup z uśmiechem na twarzy przyjął zaproszenie do wspólnego śpiewania kolęd, aby przedłużyć świąteczną radość i dać temu wyraz śpiewem, muzyką i oklaskami.

Jak co roku oprawę muzyczną zapewnili nasi przyjaciele ze szkoły muzycznej w Jeleniej Górze oraz dzieciaki z naszej parafii. Całość wypadła niezwykle nastrojowo. Obok tradycyjnych, znanych i lubianych kolęd, które śpiewaliśmy wraz z muzykami , pojawiły się mniej znane, choć równie piękne polskie pastorałki.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UCZESTNICTWO W TYM RADOSNYM SPOTKANIU

Gwiazdy melodią zaszumią. Struny się dźwiękiem rozprzędą.

Będziemy sami dźwiękami i tą błękitną kolędą.

„Błękitna kolęda" Jan Pietrzycki

Galeria zdjęć