Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
17 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Gertruda, Harasym, Jan, Patrycjusz,
Patryk, Regina, Rena, Zbigniew, Zbyszko,
Zbygniew

Do końca roku zostało 290 dni.
Home

06.12.2014 Wizyta św.Mikołaja

Mikołaj 2014 21

Wczoraj po południu o godz.14.00 przybył do kościoła św.Mikołaj, biskup, który  należy do najbardziej znanych świętych. Dziś  jest on  ukochanym świętym dzieci, kojarzonym z wymarzonymi prezentami. Jego wspomnienie (św.Mikołaja biskupa) przypada według kalendarza gregoriańskiego 6 grudnia .

Licznie zgromadzone w kościele dzieci , z niecierpliwością czekały na tego gościa .Razem z ks.Dziekanem Mieczysławem Bętkowskim wszystkie zgromadzone w kościele dzieci oraz ich rodzice i dziadkowie odśpiewali piękne kolędy aby umilić pobyt św. Mikołajowi. Nie zawiódł i w tym roku, ponieważ każdy otrzymał upragnioną  paczkę ze słodkościami.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania ( w dniu wczorajszym) uroczystości Św. Mikołaja w naszej parafii. Są to Ofiarodawcy prywatni i instytucje, ofiarodawcy anonimowi. Dziękujemy naszemu Parafialnemu Zespołowi Caritas, a więc: Paniom: Marii Szorkin, Stefanii Pietrowskiej, Beacie Koniecznej, Bożenie Dawidczyk, Krystynie Pluta, Elżbiecie Włodarczyk, Irenie Giedyk, Łukaszowi Ziarkowskiemu, Zenonowi Grekowi. BÓG ZAPŁAĆ!

 Galeria zdjęć