Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
24 Stycznia 2020
wspomnienie św. Franciszka Salezego,
biskupa i doktora Kościoła
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Do końca roku zostało 343 dni.
Home

9.11.2014 Ognisko Patriotyczne

Ognisko PatriotyczneW niedzielne popołudnie 9.11.2014 roku o godz.15.00 w naszej parafii obchodziliśmy Święto Niepodległości (11.11.2012).Zebraliśmy się  przed kościołem w Miejscu Pamięci Narodowej, aby razem z harcerzami poprzez śpiew pieśni patriotycznych przypomnieć historię odzyskania niepodległości.Takie patriotyczne spotkanie zostało zorganizowane po raz pierwszy w Naszej Parafii .Do wspólnego śpiewania z akompaniamentem harcerskiej gitary, zasiedli przy ognisku rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami oraz wszyscy, którzy chcieli w ten sposób manifestować swoją radość ze Święta Niepodległości.

W blasku ogniska, przy kuchni polowej, rozgrzewając się pysznym gorącym bigosem i pieczonym chlebem miło spędziliśmy czas, wśrod ludzi, którym bliska jest miłość Boga i Ojczyzny.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczytnego przedsięwzięcia i uczestniczyli w tym ważnym dla nas wydarzeniu.

BÓG ZAPŁAĆ

Galeria zdjęć