18 Grudnia 2017
Bogusław, Gracjan, Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir

9.11.2014 Ognisko Patriotyczne

Ognisko PatriotyczneW niedzielne popołudnie 9.11.2014 roku o godz.15.00 w naszej parafii obchodziliśmy Święto Niepodległości (11.11.2012).Zebraliśmy się  przed kościołem w Miejscu Pamięci Narodowej, aby razem z harcerzami poprzez śpiew pieśni patriotycznych przypomnieć historię odzyskania niepodległości.Takie patriotyczne spotkanie zostało zorganizowane po raz pierwszy w Naszej Parafii .Do wspólnego śpiewania z akompaniamentem harcerskiej gitary, zasiedli przy ognisku rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami oraz wszyscy, którzy chcieli w ten sposób manifestować swoją radość ze Święta Niepodległości.

W blasku ogniska, przy kuchni polowej, rozgrzewając się pysznym gorącym bigosem i pieczonym chlebem miło spędziliśmy czas, wśrod ludzi, którym bliska jest miłość Boga i Ojczyzny.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczytnego przedsięwzięcia i uczestniczyli w tym ważnym dla nas wydarzeniu.

BÓG ZAPŁAĆ