Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
17 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Gertruda, Harasym, Jan, Patrycjusz,
Patryk, Regina, Rena, Zbigniew, Zbyszko,
Zbygniew

Do końca roku zostało 290 dni.
Home

9.11.2014 Ognisko Patriotyczne

Ognisko PatriotyczneW niedzielne popołudnie 9.11.2014 roku o godz.15.00 w naszej parafii obchodziliśmy Święto Niepodległości (11.11.2012).Zebraliśmy się  przed kościołem w Miejscu Pamięci Narodowej, aby razem z harcerzami poprzez śpiew pieśni patriotycznych przypomnieć historię odzyskania niepodległości.Takie patriotyczne spotkanie zostało zorganizowane po raz pierwszy w Naszej Parafii .Do wspólnego śpiewania z akompaniamentem harcerskiej gitary, zasiedli przy ognisku rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami oraz wszyscy, którzy chcieli w ten sposób manifestować swoją radość ze Święta Niepodległości.

W blasku ogniska, przy kuchni polowej, rozgrzewając się pysznym gorącym bigosem i pieczonym chlebem miło spędziliśmy czas, wśrod ludzi, którym bliska jest miłość Boga i Ojczyzny.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego szczytnego przedsięwzięcia i uczestniczyli w tym ważnym dla nas wydarzeniu.

BÓG ZAPŁAĆ

Galeria zdjęć