19 Października 2017
Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma,
Ziemowit

"ŚWIĘTA ARMIA" na niedzielnej Mszy św. 26.10.2014

Mali Święci 26.10.2014 31Dzisiaj na Mszy św. o godz.10.30 zgromadzeni Parafianie mogli zobaczyć naszą "ŚWIĘTĄ ARMIĘ" , która w zeszłym tygodniu bawiła się na Balu Wszystkich Świętych . Zabawa i zarazem nauka z pięknym przesłaniem, prawdą o życiu i śmierci w perspektywie radosnej nadzieii. Dlatego wsłuchujmy się w słowa Boże. To nasz Pan Bóg Jezus Chrystus wskazuje nam drogę, to On wskazuje  jak mamy postępować godnie.Nasi mali święci, przygotowując się do balu pokazali jak pięknie jest żyć wartościami, jak pięknie być dobrym, uczciwym, kochającym i radosnym chrześcijaninem.

My duszpasterze Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłakowicach z całego serca dziękujem i składamy serdeczne Bóg Zapłać  wszystkim dzieciom i ich rodzicom, za zaangażowanie, przygotowanie pięknych strojów i tak liczną obecność w życiu Wspólnoty Parafialnej.mali swieci 26.10.2014 32

Słowa nie wyrażą, Tego, co czujemy, Co otrzymaliśmy, Za co dziękujemy

Szczęść Boże