18 Grudnia 2017
Bogusław, Gracjan, Gracjana, Laurencja,
Wilibald, Wszemir

Uroczystość NSPJ - Odpust 27.06.2014

odpust 27.06.2014 24Wczoraj 27.06.2014 w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa Nasza Parafia obchodziła swoje święto. ODPUST PARAFIALNY . W uroczystej Mszy Świętej wzięli udział księża z pobliskich parafii oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy Mysłakowic i okolic.

Mszę Świętą celebrował wikariusz biskupi diecezji Świdnickiej ks. Marek Korgul , który podczas Mszy świętej wygłosił również homilię.

W celebrze uczestniczyli także: wicedziekan dekanatu Mysłakowice ks. Zbigniew Kulesza, ks. Krystian Jurczyk, ks.Ryszard Kamyk, ks. Mariusz Witczak, ks. Kanonik Jan Haftarczyk, ks. Erwin Jaworski, ks. Robert Kocioła, ks. Stefan Świdroń, ks. Jacek Tokarz, ks. Paweł Adres, ks. Ignacy Tomaszewski oraz ks. Arkadiusz Śliwiński.

Na zakończenie uroczystości proboszcz naszej parafii, ks. Dziekan Mieczysław Bętkowski podziękował przybyłym księżom, ministrantom, scholi i wszystkim zgromadzonym parafianom za udział w święcie naszej parafii. Podziękowania otrzymali również wszyscy, którzy przyczynili się do organizacji tej uroczystości.

Bóg według swego bogactwa zaspokoi wspaniale w Chrystusie Jezusie każdą waszą potrzebę.

[Flp 4,19]