Jest godzina

Aktualności


Dzisiaj jest: Piątek
24 Stycznia 2020
wspomnienie św. Franciszka Salezego,
biskupa i doktora Kościoła
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Do końca roku zostało 343 dni.
Home

Dziecięco-Młodzieżowy Bal Karnawałowy 8.02.2014

karnawa 08.02.2014 30Wczoraj 8 lutego w sobotę o godz. 10.00 w salce Domu Parafialnego mieliśmy okazję pobawić się na balu karnawałowym, który cieszy się coraz większą popularnością wśród dzieci. Przygotowaniami do tego radosnego wydarzenia i wystrojem sali tradycyjnie zajął się ks.Arkadiusz .W tym roku w zabawie uczestniczyło prawie 70 dzieci. Licznie przybyłych gości czyli : księżniczki, hiszpanki, sportowcy, klauni, karatecy, policjanci, aniołki, kotki, myszki, żołnierze i bałwanki swoją obecnością wspierali: Kaczor Donald, oraz Mistrz Świata w skokach narciarskich.

Dużo wrażeń i zadowolone twarze dzieci pokazują, że był to dla nich czas radości i dobrej zabawy.

Dziekujemy wszystkim za przybycie, miłą atmosferę, świetną zabawę i wspólnie spędzony czas, a Agnieszce i Paulinie z firmy EVENT SHOW za przywiezienie do nas Kaczora Donalda, który zaprzyjaźnił się z naszymi małymi parafianami.


Radujcie się zawsze w Panu; jeszcze raz powtarzam: radujcie się! Niech będzie znana wszystkim ludziom wasza wyrozumiała łagodność: Pan jest blisko! O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.

Biblia Tysiąclecia (wyd. IV), List do Filipian 4, 4–7

Galeria zdjęć