19 Października 2017
Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma,
Ziemowit

Wspólne kolędowanie 25.01.2014

RADOSNE KOLĘDOWANIE 2014 39Poświąteczny czas to okazja do opłatkowych spotkań oraz wspólnego śpiewania kolęd, podczas których, łamiąc się opłatkiem składamy sobie życzenia i dzielimy się wzajemną życzliwością. Dzieci z Naszej Parafii wraz z rodzicami spotkały się dzisiaj 25.01.2014 aby podzielić się opłatkiem i wspólnie pośpiewać kolędy .

Spotkanie rozpoczęło się o godz.14.00 w salce Domu Parafialnego. Liczną grupę - ponad 30 dzieci wraz z rodzicami powitał ks. Wikariusz Arkadiusz Śliwiński , życząc wszystkim w Nowym Roku wiele radości i ufności Bogu, podziękował również za miniony 2013 rok, który obfitował w niezwykłe wydarzenia, w których uczestniczyły dzieci.

Wspólny stół i radość przeplatały się ze śpiewaniem kolęd , w których pomagały nam dzieci z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki z Jeleniej Góry. Życzliwe rozmowy przy ciastku, kawie i herbacie oraz radosny śpiew pięknych polskich kolęd sprawiły, że ta uroczystość na długo pozostanie w naszej pamięci.

Bardzo radosnym akcentem spotkania , szczególnie dla dzieci , było przybycie ks. Prałata Leopolda Rzodkiewicza Wikariusza Biskupiego ds. formacji duchowieństwa Diecezji Legnickiej oraz naszego ks. Dziekana Mieczysława Bętkowskiego.

Wyrażamy serdeczną wdzięczność pani Violettcie Suszko oraz dzieciom Emilce Dudzik - skrzypce, Pawłowi Żabierek- saksofon, Agatce Cichoń - klarnet i Mikołajowi Marciniak - klarnet za uświetnienie tego wydarzenia piękną grą na instrumentach, a wszystkim dorosłym za przybycie i pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Daj Boże, oby rok 2014 nie był gorszy, i równie obfity w wydarzenia , których plan przedstawił nam ks. Arkadiusz, czego Nam i Wam Czytającym życzymy .