Wspólne kolędowanie 25.01.2014

RADOSNE KOLĘDOWANIE 2014 39Poświąteczny czas to okazja do opłatkowych spotkań oraz wspólnego śpiewania kolęd, podczas których, łamiąc się opłatkiem składamy sobie życzenia i dzielimy się wzajemną życzliwością. Dzieci z Naszej Parafii wraz z rodzicami spotkały się dzisiaj 25.01.2014 aby podzielić się opłatkiem i wspólnie pośpiewać kolędy .

Spotkanie rozpoczęło się o godz.14.00 w salce Domu Parafialnego. Liczną grupę - ponad 30 dzieci wraz z rodzicami powitał ks. Wikariusz Arkadiusz Śliwiński , życząc wszystkim w Nowym Roku wiele radości i ufności Bogu, podziękował również za miniony 2013 rok, który obfitował w niezwykłe wydarzenia, w których uczestniczyły dzieci.

Wspólny stół i radość przeplatały się ze śpiewaniem kolęd , w których pomagały nam dzieci z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki z Jeleniej Góry. Życzliwe rozmowy przy ciastku, kawie i herbacie oraz radosny śpiew pięknych polskich kolęd sprawiły, że ta uroczystość na długo pozostanie w naszej pamięci.

Bardzo radosnym akcentem spotkania , szczególnie dla dzieci , było przybycie ks. Prałata Leopolda Rzodkiewicza Wikariusza Biskupiego ds. formacji duchowieństwa Diecezji Legnickiej oraz naszego ks. Dziekana Mieczysława Bętkowskiego.

Wyrażamy serdeczną wdzięczność pani Violettcie Suszko oraz dzieciom Emilce Dudzik - skrzypce, Pawłowi Żabierek- saksofon, Agatce Cichoń - klarnet i Mikołajowi Marciniak - klarnet za uświetnienie tego wydarzenia piękną grą na instrumentach, a wszystkim dorosłym za przybycie i pomoc w organizacji tego wydarzenia.

Daj Boże, oby rok 2014 nie był gorszy, i równie obfity w wydarzenia , których plan przedstawił nam ks. Arkadiusz, czego Nam i Wam Czytającym życzymy .