Dzisiaj jest: Niedziela
Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław

Zakończyliśmy Roraty 2013

Zakończenie rorat 2013 14W sobotę na Mszy Świętej o godz.17.00 zakończyliśmy tegoroczne Roraty z Mysłakowic do Betlejem , z obrazami biblijnymi i Ewangelią . Ksiądz Dziekan Mieczysław Bętkowski oraz ksiądz Wikariusz Arkadiusz Śliwiński podziękowali dzieciom i dorosłym za udział we wspólnym oczekiwaniu na przyjście Pana Jezusa .

Po Mszy Świętej zanim przeszliśmy do Domu Parafialnego na wspólne spotkanie, wypuścilismy do nieba lampiony, symbolizujące światło Chrystusa, które zwycięża ciemność naszych grzechów i obdaza nas nowym życiem przez Tajemnicę Wcielenia .

24 grudnia 2013 roku o godz.20.00 będzie takich " śwaitłek " więcej, ponieważ dzieci otrzymały lampiony. Na zakończenie omówiliśmy jeszcze raz każdy z poznanych fragmentów Ewangelii. Każde dziecko uczestniczące w Roratach otrzymało nagrodę ... Pana Jezuska w żłóbku na sianku , oraz zdjęcie wszystkich dotychczas ułożonych obrazków biblijnych.

BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM ZA LICZNY UDZIAŁ W RORATACH