Dzisiaj jest: Sobota
Miłosz, Miłowan, Miłowit, Paweł,
Tatiana, Tacjanna

Święto parafialnej scholi "EMMANUEL" 16.11.2013

Wyjazd Scholi - basenZ okazji św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej w dniu 16 listopada 2013 roku, w sobotę zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny na basen do Świebodzic a po powrocie do Mysłakowic w pizzeri POD SKARPĄ czekało na nas to co dzieci po wacie cukrowej lubią najbardziej czyli pizza.

Naszym wspólnym celem jest śpiewanie na chwałę Pana Boga, ale także wyrażanie swojej wiary i samego siebie poprzez wspólnie spędzany czas. Drogą do Pana Boga idziemy w duchu chrześcijańskiej radości co widać na załączonych obrazkach.

DZIĘKUJĄC za ogromne zaangażowanie dzieci , za ogromną pracę, którą wkładają i którą słychać podczas Niedzielnej Mszy Świętej o godz.10.30, oraz podczas ważniejszych świąt kościelnych, za przyjemność słuchania śpiewu, poczucie humoru i obowiązkowość składamy serdeczne Bóg Zapłać !!!

Szczególnie dziękujemy Pani Elżbiecie Gajdzik, która prowadzi Scholkę, ks.Arkadiuszowi oraz wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego wyjazdu .

Kto śpiewa ... dwa razy się modli - św.Augustyn